PL
MENU

Biura

Sky Tower to najwyższa jakość powierzchni biurowej we Wrocławiu z widokiem na panoramę miasta. To połączenie elegancji, nowoczesności i funkcjonalności. Zapewniamy w pełni elastyczną przestrzeń biurową, ekologiczne rozwiązania, przeszklenia z dużą ilością naturalnego światła i szereg usług dedykowanych dla pracowników. Przestrzeń office w Sky Tower to prestiż i komfort, który już pierwszego dnia docenią wszyscy pracownicy.

Biura
Biura

Powierzchnie do wynajęcia

Biura

Sky Tower oferuje przestrzeń biurową w najbardziej prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu.  W pełni elastyczne powierzchnie, które pozwalają zaaranżować miejsce pracy według indywidualnych wymagań. Ekologiczne rozwiązania, które wpływają realnie na oszczędność energii i na ochronę środowiska naturalnego. Lokalizacja budynku daje możliwość dojazdu zarówno autem, jak i wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. Sky Tower to komfort i wygoda dla Ciebie i Twoich pracowników.

Sky Tower to biura klasy premium zapewniające mnóstwo zalet:

- workspace wypełniony naturalnym światłem

- nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne

- elastyczna przestrzeń do indywidualnej aranżacji

- bezpośredni dostęp po pracy do przestrzeni handlowo-usługowej

- piękny widok na panoramę miasta

Dostępne powierzchnie

Sky Tower oferuje nowoczesne powierzchnie pod biura o różnej wielkości. Powierzchnie pięter wynoszą od 680 m2 do 1100 m2. Znajdź biuro, które spełnia Twoje wymagania i pracuj profesjonalnie.

Budynek B2

Budynek B2

Piętro
Pow. m2
Dostępność
Budynek B3

Budynek B3

Piętro
Pow. m2
Dostępność

Ekologiczne rozwiązania technologiczne

Zrównoważony rozwój jest dla nas niezwykle ważny. To dlatego w Sky Tower zainstalowano między innymi w częściach wspólnych budynku energooszczędne oświetlenie typu LED. Zachęcamy także pracowników biurowca do korzystania na co dzień z rowerów w drodze do pracy.

28 500 m2
powierzchni biurowej

Znajdź biuro dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy niewielkie przestrzenie dla małych firm, a także wielopiętrowe powierzchnie dla korporacji. Średnio każde piętro posiada 556 m2. Zapewniamy również blisko 500 miejsc parkingowych, aby zapewnić wygodę Tobie i Twoim pracownikom.

Dostosuj miejsce pracy do swoich potrzeb

Sala konferencyjna w Sky Tower to wyznacznik profesjonalizmu. Układ jej wyposażenia dostosujemy do ilości uczestników i charakteru spotkania. Przeprowadź swoją prezentację lub konferencje w nowoczesnych warunkach, a także z imponującym widokiem na panoramę Wrocławia.

Informacje o wynajmie:

Skontaktuj się z nami

Jeśli planujesz prowadzić swoje biuro w Sky Tower, zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 600 447 388
jakub.denus@adventum.eu

Udogodnienia

Z myślą o Tobie

Sky Tower to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno oni, jak i goście odwiedzający biura, znajdujące się w budynku z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w Sky Tower. W parkingu podziemnym znajduje się blisko 500 miejsc parkingowych, wśród których są dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów.

Sky Tower oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy lub w przerwie na lunch. Na terenie obiektu mieści się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

PROFIL CZASU

Rzeźba Salvadora Dali

W Sky Tower każdy może obcować ze sztuką niezależnie od pory dnia. Przed głównym wejściem do Galerii Handlowej znajduje się jedyna w swoim rodzaju, oryginalna rzeźba autorstwa wybitnego Salvadora Dali. Dzieło odlane z brązu mierzy niemal 4 metry wysokości i waży aż 1300 kg!. "Profil czasu" jest patynowany w tonacji brązowej i zielonej oraz został postawiony na postumencie.

Taras Widokowy we Wrocławiu

Odkryj nowy Taras Widokowy w Sky Tower, który oferuje niezapomniane wrażenia i widoki.

Na 49. piętro wjedziesz multimedialną windą, w której zacznie się Twoja przygoda. Podziwiaj efektowne wizualizacje 3D, by po chwili wspiąć się na wysokość aż 200 metrów! Zachwyć się panoramą miasta i okolic, zrelaksuj się i spędź aktywnie czas na blisko 600 metrach powierzchni Tarasu Widokowego. Chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza? Odwiedź taras zewnętrzny!

Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej przestrzeni i doświadczenia niezapomnianych chwil, jakie oferuje nowy Taras Widokowy w Sky Tower. To miejsce, gdzie możesz zobaczyć Wrocław z zupełnie nowej perspektywy.

Sprawdź szczegóły
Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu

Marketing