PL
MENU

Wrocławski
rower miejski

Sky Tower wspiera i promuje zdrowy oraz aktywny tryb życia. Do budynku prowadzą liczne ścieżki rowerowe, dzięki którym każdy wielbiciel jednośladów w wygodny sposób dojedzie do naszej Galerii Handlowej lub do biura.

WRM, czyli Wrocławski Rower Miejski, to alternatywny środek transportu, umożliwiający szybkie poruszanie się po mieście. Powstał jako pierwsza w Polsce bezobsługowa wypożyczalnia rowerów, umożliwiając mieszkańcom szybki i przyjemny sposób komunikacji uzupełniający transport publiczny.

Rowerzyści mają dziś do dyspozycji aż 200 stacji i 2000 rowerów. Od wiosny 2019 roku można też korzystać z 1000 rowerów IV generacji i 65 rowerów niestandardowych. Nowością jest również możliwość zwracania rowerów poza wyznaczonymi stacjami. Ta opcja jest dodatkowo płatna, by promować pozostawianie rowerów na stacjach, co ułatwi wypożyczenie kolejnym użytkownikom.

Wrocławski Rower Miejski to nie tylko popularny środek transportu, z którego codziennie korzystają setki osób – to styl życia, ekologiczna świadomość i pozytywne myślenie! Z systemu korzysta już blisko 200 000 użytkowników. Nowi mogą zarejestrować się na stronie WroclawskiRower.pl, poprzez aplikację mobilną WRM lub jeden z 40 terminali. Aktualizowaną mapę stacji rowerowych znajdziesz pod adresem https://wroclawskirower.pl/mapa-stacji/

Jak korzystać z rowerów?

Wypożycz

Podejdź do terminala i naciśnij „Wypożycz". Podaj numer telefonu komórkowego oraz PIN i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Wybrany przez Ciebie rower zostanie zwolniony automatycznie. Jeżeli jest zabezpieczony linką – odblokuj go za pomocą otrzymanego kodu. Szerokiej drogi!

Dołącz!

Zarejestruj się, wchodząc na stronę www.nextbike.pl/miasta/wroclawski-rower-miejski/rejestracja-7. Podaj wymagane dane, zaakceptuj regulamin i wpłać minimum 10 zł opłaty inicjalnej. Wystarczy 1 min. i gotowe! Możesz korzystać z rowerów miejskich 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, kiedy tylko na Twoim koncie pojawią się środki!

Jeździsz, kiedy chcesz!

Korzystaj z rowerów miejskich, kiedy tylko masz ochotę – od wiosny do późnej jesieni, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pierwsze 20 minut jazdy zawsze jest darmowe!

Zwróć!

Wystarczy, że wprowadzisz rower do elektrozamka. Sygnał dźwiękowy potwierdzi prawidłowy zwrot. Uwaga: jeśli na stacji nie ma wolnego miejsca – przypnij rower zamkiem szyfrowym do wybranego stojaka lub innego roweru i przetasuj cyfry. W takim przypadku podejdź do terminala, przyciśnij „Zwrot” i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Gotowe!

Szczegóły: www.nextbike.pl

WRM na Facebooku: www.facebook.com/wroclawskirowermiejski

Jak korzystać z rowerów?
Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu