Kamery Online
PL
MENU

Biura

Sky Tower to najwyższa jakość powierzchni biurowej we Wrocławiu z widokiem na panoramę miasta. To połączenie elegancji, nowoczesności i funkcjonalności. Zapewniamy w pełni elastyczną przestrzeń biurową, ekologiczne rozwiązania, przeszklenia z dużą ilością naturalnego światła i szereg usług dedykowanych dla pracowników. Przestrzeń office w Sky Tower to prestiż i komfort, który już pierwszego dnia docenią wszyscy pracownicy.

Biura
Biura

Powierzchnie do wynajęcia

Biura

Sky Tower oferuje przestrzeń biurową w najbardziej prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu.  W pełni elastyczne powierzchnie, które pozwalają zaaranżować miejsce pracy według indywidualnych wymagań. Ekologiczne rozwiązania, które wpływają realnie na oszczędność energii i na ochronę środowiska naturalnego. Lokalizacja budynku daje możliwość dojazdu zarówno autem, jak i wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. Sky Tower to komfort i wygoda dla Ciebie i Twoich pracowników.

Sky Tower to biura klasy premium zapewniające mnóstwo zalet:

- workspace wypełniony naturalnym światłem

- nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne

- elastyczna przestrzeń do indywidualnej aranżacji

- bezpośredni dostęp po pracy do przestrzeni handlowo-usługowej

- piękny widok na panoramę miasta

Dostępne powierzchnie

Sky Tower oferuje nowoczesne powierzchnie pod biura o różnej wielkości. Powierzchnie pięter wynoszą od 680 m2 do 1100 m2. Znajdź biuro, które spełnia Twoje wymagania i pracuj profesjonalnie.

Budynek B2

Budynek B2

Piętro
Pow. m2
Dostępność
Budynek B3

Budynek B3

Piętro
Pow. m2
Dostępność

Ekologiczne rozwiązania technologiczne

Zrównoważony rozwój jest dla nas niezwykle ważny. To dlatego w Sky Tower zainstalowano między innymi w częściach wspólnych budynku energooszczędne oświetlenie typu LED. Zachęcamy także pracowników biurowca do korzystania na co dzień z rowerów w drodze do pracy.

28 500 m2
powierzchni biurowej

Znajdź biuro dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy niewielkie przestrzenie dla małych firm, a także wielopiętrowe powierzchnie dla korporacji. Średnio każde piętro posiada 556 m2. Zapewniamy również blisko 500 miejsc parkingowych, aby zapewnić wygodę Tobie i Twoim pracownikom.

Dostosuj miejsce pracy do swoich potrzeb

Sala konferencyjna w Sky Tower to wyznacznik profesjonalizmu. Układ jej wyposażenia dostosujemy do ilości uczestników i charakteru spotkania. Przeprowadź swoją prezentację lub konferencje w nowoczesnych warunkach, a także z imponującym widokiem na panoramę Wrocławia.

Informacje o wynajmie:

Skontaktuj się z nami

Jeśli planujesz prowadzić swoje biuro w Sky Tower, zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 605 355 622
anna.patrzyk-sperzynska@pl.knightfrank.com

Udogodnienia

Z myślą o Tobie

Sky Tower to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno oni, jak i goście odwiedzający biura, znajdujące się w budynku z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w Sky Tower. W parkingu podziemnym znajduje się blisko 500 miejsc parkingowych, wśród których są dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów.

Sky Tower oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy lub w przerwie na lunch. Na terenie obiektu mieści się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

PROFIL CZASU

Rzeźba Salvadora Dali

W Sky Tower każdy może obcować ze sztuką niezależnie od pory dnia. Przed głównym wejściem do Galerii Handlowej znajduje się jedyna w swoim rodzaju, oryginalna rzeźba autorstwa wybitnego Salvadora Dali. Dzieło odlane z brązu mierzy niemal 4 metry wysokości i waży aż 1300 kg!. "Profil czasu" jest patynowany w tonacji brązowej i zielonej oraz został postawiony na postumencie.

Punkt widokowy

Jest takie miejsce, które pozwoli każdemu zobaczyć Wrocław w całej swojej okazałości. To Punkt Widokowy w Sky Tower, który powstał z myślą o osobach, które poszukują jedynych w swoim rodzaju wrażeń i chcą zobaczyć miasto w całej okazałości. Przeszklony Punkt Widokowy znajduje się na przedostatnim, czyli 49 piętrze wieży i pozwala podziwiać krajobraz około 200 metrów nad ziemią. Jest on od lat jedną z największych atrakcji turystycznych Wrocławia. Doskonale widać z niego zachodnią i północną część miasta, ale nie tylko. Widać stąd także górę Ślężę, a przy odpowiedniej pogodzie także Chełmiec i Śnieżkę. Widoki oferowane przez Sky Tower robią niesamowite wrażenie, niezależnie od dnia i pory roku. Każdego roku z tej atrakcji korzysta blisko 300 tys. osób!

Sprawdź szczegóły

Wydarzenia

Zobacz, co czeka Cię w Sky Tower. Wystawy, zawody i wiele innych wydarzeń nieustannie jest organizowanych na terenie naszego Centrum. Sprawdź, jaka okazja znowu przekona Cię do odwiedzenia nas.

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.