PL
MENU

Sky Tower

Sky Tower to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks architektoniczny łączący w sobie powierzchnię handlowo-usługowo-rozrywkową, w pełni komfortową i elastyczną część biurową oraz ekskluzywne apartamenty mieszkalne.

O Obiekcie

Kilka słów
o Sky Tower

Sky Tower to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks architektoniczny łączący w sobie powierzchnię handlowo-usługowo-rozrywkową, w pełni komfortową i elastyczną część biurową oraz ekskluzywne apartamenty mieszkalne.

Sky Tower jest wyjątkowy pod każdym względem. To pierwszy drapacz chmur we Wrocławiu, który został stworzony z wizją harmonijnego uzupełnienia przestrzeni miejskiej. Najwyższa wieża budynku mierzy aż 212 metrów. To sprawia, że Sky Tower do dziś zajmuje zaszczytne czwarte miejsce wśród najwyższych budynków w Polsce.

LOKALIZACJA

W samym sercu Wrocławia

Sky Tower znajduje się w samym sercu Wrocławia, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic – Krzyki. Dzięki temu do budynku można dojechać w wygodny sposób zarówno samochodem, jak i wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. W otoczeniu budynku mieszczą się liczne ścieżki rowerowe, a bliskim sąsiedztwie Sky Tower można znaleźć stację umożliwiającą wypożyczenie rowerów miejskich.

Do budynku można dojechać tramwajami: 2, 6, 7, 17, 20, oraz autobusami: A, D, 125, 144.

W bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Odległość od dworców PKP i PKS wynosi zaledwie 1,5 km. Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika oddalony jest o około 25 minut jazdy samochodem.

Zobacz mapę okolicy
Udogodnienia

Z myślą o Tobie

Sky Tower to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno oni, jak i goście odwiedzający biura, znajdujące się w budynku z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w Sky Tower. W parkingu podziemnym znajduje się blisko 500 miejsc parkingowych, wśród których są dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów.

Sky Tower oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy lub w przerwie na lunch. Na terenie obiektu mieści się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

PROFIL CZASU

Rzeźba Salvadora Dali

W Sky Tower każdy może obcować ze sztuką niezależnie od pory dnia. Przed głównym wejściem do Galerii Handlowej znajduje się jedyna w swoim rodzaju, oryginalna rzeźba autorstwa wybitnego Salvadora Dali. Dzieło odlane z brązu mierzy niemal 4 metry wysokości i waży aż 1300 kg!. "Profil czasu" jest patynowany w tonacji brązowej i zielonej oraz został postawiony na postumencie.

Taras Widokowy we Wrocławiu

Odkryj nowy Taras Widokowy w Sky Tower, który oferuje niezapomniane wrażenia i widoki.

Na 49. piętro wjedziesz multimedialną windą, w której zacznie się Twoja przygoda. Podziwiaj efektowne wizualizacje 3D, by po chwili wspiąć się na wysokość aż 200 metrów! Zachwyć się panoramą miasta i okolic, zrelaksuj się i spędź aktywnie czas na blisko 600 metrach powierzchni Tarasu Widokowego. Chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza? Odwiedź taras zewnętrzny!

Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej przestrzeni i doświadczenia niezapomnianych chwil, jakie oferuje nowy Taras Widokowy w Sky Tower. To miejsce, gdzie możesz zobaczyć Wrocław z zupełnie nowej perspektywy.

Sprawdź szczegóły
Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu

Marketing