Kamery Online
PL
MENU

Sky Tower

Sky Tower to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks architektoniczny łączący w sobie powierzchnię handlowo-usługowo-rozrywkową, w pełni komfortową i elastyczną część biurową oraz ekskluzywne apartamenty mieszkalne.

O Obiekcie

Kilka słów
o Sky Tower

Sky Tower to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks architektoniczny łączący w sobie powierzchnię handlowo-usługowo-rozrywkową, w pełni komfortową i elastyczną część biurową oraz ekskluzywne apartamenty mieszkalne.

Sky Tower jest wyjątkowy pod każdym względem. To pierwszy drapacz chmur we Wrocławiu, który został stworzony z wizją harmonijnego uzupełnienia przestrzeni miejskiej. Najwyższa wieża budynku mierzy aż 212 metrów. To sprawia, że Sky Tower do dziś zajmuje zaszczytne czwarte miejsce wśród najwyższych budynków w Polsce.

LOKALIZACJA

W samym sercu Wrocławia

Sky Tower znajduje się w samym sercu Wrocławia, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic – Krzyki. Dzięki temu do budynku można dojechać w wygodny sposób zarówno samochodem, jak i wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. W otoczeniu budynku mieszczą się liczne ścieżki rowerowe, a bliskim sąsiedztwie Sky Tower można znaleźć stację umożliwiającą wypożyczenie rowerów miejskich.

Do budynku można dojechać tramwajami: 2, 6, 7, 14, 17, 20, 24, oraz autobusami: A, D, 125, 325, 144.

W bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Odległość od dworców PKP i PKS wynosi zaledwie 1,5 km. Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika oddalony jest o około 25 minut jazdy samochodem.

Zobacz mapę okolicy
Udogodnienia

Z myślą o Tobie

Sky Tower to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno oni, jak i goście odwiedzający biura, znajdujące się w budynku z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w Sky Tower. W parkingu podziemnym znajduje się blisko 500 miejsc parkingowych, wśród których są dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów.

Sky Tower oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy lub w przerwie na lunch. Na terenie obiektu mieści się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

PROFIL CZASU

Rzeźba Salvadora Dali

W Sky Tower każdy może obcować ze sztuką niezależnie od pory dnia. Przed głównym wejściem do Galerii Handlowej znajduje się jedyna w swoim rodzaju, oryginalna rzeźba autorstwa wybitnego Salvadora Dali. Dzieło odlane z brązu mierzy niemal 4 metry wysokości i waży aż 1300 kg!. "Profil czasu" jest patynowany w tonacji brązowej i zielonej oraz został postawiony na postumencie.

Punkt widokowy

Jest takie miejsce, które pozwoli każdemu zobaczyć Wrocław w całej swojej okazałości. To Punkt Widokowy w Sky Tower, który powstał z myślą o osobach, które poszukują jedynych w swoim rodzaju wrażeń i chcą zobaczyć miasto w całej okazałości. Przeszklony Punkt Widokowy znajduje się na przedostatnim, czyli 49 piętrze wieży i pozwala podziwiać krajobraz około 200 metrów nad ziemią. Jest on od lat jedną z największych atrakcji turystycznych Wrocławia. Doskonale widać z niego zachodnią i północną część miasta, ale nie tylko. Widać stąd także górę Ślężę, a przy odpowiedniej pogodzie także Chełmiec i Śnieżkę. Widoki oferowane przez Sky Tower robią niesamowite wrażenie, niezależnie od dnia i pory roku. Każdego roku z tej atrakcji korzysta blisko 300 tys. osób!

Sprawdź szczegóły

Wydarzenia

Zobacz, co czeka Cię w Sky Tower. Wystawy, zawody i wiele innych wydarzeń nieustannie jest organizowanych na terenie naszego Centrum. Sprawdź, jaka okazja znowu przekona Cię do odwiedzenia nas.

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.