PL
MENU

WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO W SKY TOWER

WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO W SKY TOWER

NAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO®

Całkowicie nowa, najniezwyklejsza z dotąd prezentowanych, bezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli. Wśród ponad 100 makiet, zbudowanych z 7 milionów klocków LEGO®, HIT Wystawy - gigantyczny pojazd inspirowany statkiem kosmicznym Sokół Millennium™ o długości 7 metrów, który powstał z ponad miliona klocków. Ponadto niezliczona ilość modeli wzorowanych na najpopularniejszych bohaterach bajek, filmów i gier komputerowych, imponujące dbałością o szczegóły perełki światowej architektury oraz wiele, wiele innych niezwykłych modeli, które trzeba zobaczyć...


Oprócz podziwiania niezwykłych modeli, Odwiedzający mają możliwość tworzenia własnych budowli. Fun Park to kolorowa strefa zabawy klockami, dla dzieci i nie tylko...

WYSTAWA KLOCKÓW to niezależny projekt.LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO®. Nie jesteśmy powiązani z LEGO®. LEGO® nie uczestniczy w żaden sposób w działalności obejmującej organizację wystawy, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

3D Trick Gallery – Druga atrakcja za 50% ceny


3D Trick Gallery, czyli kolekcja zabawnych obrazów, na tle których można wykonać unikalne zdjęcie w niecodziennych, abstrakcyjnych lub wręcz niemożliwych sceneriach. W strefie obrazów 3D, dzięki specjalnym okularom możemy wejść w fascynujący, trójwymiarowy świat.

Szczegóły na wystawaklockow.pl/wroclaw oraz 3Dgallery.pl

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu