Kamery Online
PL
MENU

Noworoczny wywiad

Noworoczny wywiad

Noworoczny wywiad z Anią Wyszkoni na 49. piętrze Sky Tower

Taras na 49. piętrze najwyższego budynku we Wrocławiu, to najlepsze miejsce do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. Ale nie tylko! To właśnie na tarasie widokowym w Sky Tower, okazję do rozmowy z Anią Wyszkoni miała redakcja Dzień Dobry TVN, która zapytała gwiazdę o miniony rok oraz plany i postanowienia noworoczne.

Przeszklony taras, w którego przestrzeni wywiadu udzieliła Ania Wyszkoni, znajduje się na 49. piętrze wieży i pozwala podziwiać Wrocław z wysokości 200 metrów. Stolica Dolnego Śląska jest szczególnym miejsce dla piosenkarki. Mieszka pod Wrocławiem już od 11 lat i jak sama mówi:

 „Zadomowiłam się i czuję się tutaj fantastycznie. Mam już swoje ulubione miejsca, w których odpoczywam, mogę się zrelaksować, ale też w których pracuję nad swoim rozwojem”.

Ania Wyszkoni podczas rozmowy z Dzień Dobry TVN zdradziła, że poprzedni rok był dla niej bardzo intensywny i pozwolił spełniać się zawodowo oraz prywatnie.

Cały wywiad przeprowadzony na wysokości blisko 200 metrów obejrzycie tutaj.

Jeśli chcesz, podobnie jak Ania Wyszkoni i redakcja DDTVN, zobaczyć Wrocław z 49. piętra – wjedź na Punkt Widokowy w Sky Tower. Jest to jedna z największych atrakcji turystycznych Wrocławia. Co roku odwiedza go blisko 300 tysięcy osób! Wrażenia, jakie oferuje Sky Tower, są niezapomniane o każdej porze roku.

Sprawdź naszą ofertę https://skytower.pl/punkt-widokowy/.

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.