Kamery Online
PL
MENU

EGURROLA CHALLENGE W SKY TOWER (11 LUTEGO)

EGURROLA CHALLENGE W SKY TOWER (11 LUTEGO)

EGURROLA CHALLENGE W SKY TOWER (11 LUTEGO)

11 lutego parter Sky Tower zamienił się w wielką scenę taneczną, na której rywalizowali młodzi tancerze Egurrola Dance Studio w Sky Tower. Wszystko w ramach Egurrola Challenge, czyli tanecznych zawodów, jakich jeszcze we Wrocławiu nie było.

Tancerze wystąpili w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne - pokazując czego się nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. Nie zabrakło też animacji oraz konkursów z nagrodami. Uczestników turnieju Egurrola Challnge w tanecznej rywalizacji dopingował Agustin Egurrola, który z chęcią pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Braw nie szczędziła też widownia, która tłumnie przybyła na zawody.

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.