Kamery Online
PL
MENU

DZIEŃ DZIECKA NA WYSTAWIE PAJĄKÓW

LOKALIZACJA:
lokalizacja w Sky Tower

Poziom +1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:
pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:
Kontakt telefoniczny tel. +48 789 356 251
www.wystawapajakow.pl

DZIEŃ DZIECKA NA WYSTAWIE PAJĄKÓW

DZIEŃ DZIECKA NA WYSTAWIE PAJĄKÓW

Wpadnij na Wystawę Pająków i w ten wyjątkowy dzień zafunduj sobie i swoim najbliższym niezapomniane wrażenia! Oprócz poznania świata tych niesamowitych stworzeń, pokonania swoich lęków - stając oko w oko z prawdziwym ptasznikiem, nie zapominajmy o najmłodszych - jednak dzisiaj jest ich święto! Przygotowaliśmy dla nich świetne atrakcje takie jak: Możliwość wzięcia udziału w konkursie na najbardziej pajęczarski rysunek. Stworzenia swojego małego pupila na zajęciach plastycznych organizowanych co godzinę zaczynając już od 10.30! Puszczając swoją wodzę fantazji będziesz mógł poczuć się jak w prawdziwym salonie kosmetycznym - co powiesz na piękny makijaż? A może jednak coś odważniejszego - tatuaż z ulubioną księżniczka, bądź może Psi Patrol bardziej do Ciebie przemawia Oczywiście nie może zabraknąć małego słodkiego poczęstunku!

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.